Par mums

 

Uzņēmums PUSE PLUS ir dibināts 1997. gadā. Šajā laikā esam ievērojami paplašinājuši savu darbību. 1998.gada februārī izveidojām meitas uzņēmumu Lietuvā «PUSE PLUS KAUNAS». Esam Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedri kopš 1997.gada, izmantojam EAN preču kodēšanas sistēmu.

Uzņēmums izveido augstvērtīgus dizainus dažādiem izstrādājumiem (atklātnēm, reklāmas un prezentācijas materiāliem, grāmatām, katalogiem), piedalās izdevējdarbības projektos un sadarbojas ar tirdzniecības uzņēmumiem atklātņu realizācijā.

 

Uzņēmuma misija:

 

Veicināt Kultūras faktoru — Tradīciju apsveikt savus līdzcilvēkus, nosūtot vai pasniedzot jauku un atraktīvu Kartīti, jo tieši šis paradums ļauj Mums, pilnveidojot savu produkciju, attīstīt un uzturēt stabilu šo tirgus segmentu.

Darbu ar klientiem bāzēt uz aktīvu Dialogu ar sadarbības partneriem, tādejādi ātri un precīzi izzinot klientu objektīvās vajadzības, padarīt sniegtos pakalpojumus vieglāk pieejamus, tai skaitā, izmantot jaunākās tehnoloģijas, pilnveidot iekšējās procedūras un kontroli, preču piegādēs optimizējot pasūtījuma veikšanas laiku.

Savas biznesa darbībās un sabiedriskajās aktivitātēs arvien ievērot Korporatīvas sociālās atbildības principus kā pamatu uzticības veicināšanai sabiedrībā.

 

Uzņēmuma ilgtermiņa mērķis — kļūt par vadošo atklātņu izdevniecību Baltijas reģionā un ar savu produkciju iesaistīties Eiropas Savienības tirgus apritē.

 

Vīzija — Sakārtotas uzņēmuma darbības struktūras un sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības vides, ar skaidriem principiem un labu reputāciju, izveidošana kļūstot par piegādātāju gan Latvijas, gan ārvalstu kompānijām. Vēlme iekļūt globālajā tirgū un būt līdzvērtīgam spēlētājam, piedāvājot kvalitatīvus un atbildīgas uzņēmējdarbības principiem atbilstošus pakalpojumus un preces.

 

puse pluss

 
Grozs 0 precesAtziņa

Ik rītu tu pārbaudi četras pastkastītes: telefona automātisko atbildētāju mājās, darbā, mobilā telefona balss pastu un e- pastu iMac datorā. Vienīgi Tava vēstuļu kastīte stāv bezcerīgi tukša. Tu vairs nesaņem mīlestības vēstules.Tu nekad vairs nesaņemsi papīra lapas, kas aprakstītas kautrīgā, kaligrāfiskā rokrakstā, kas slacītas asarām un iesmaržinātas ar mīlestību, kas salocītas, pirkstiem satraukumā trīcot, un ieliktas aploksnē ar rūpīgi uzrakstītu adresi, kura vēsta pastniekam: ”Nepazūdi pa ceļam, ak, pastniek, aiznes šo svarīgo vēsti tik ilgotam adresātam....” Cilvēki padarīs sev galu, ja pa pastu saņems tikai reklāmas materiālus.

Frederiks Beigbeders „99f”Pierakstīties uz jaunumiem