Vārda diena: Artūrs, Artis

Par mums

Priecājamies Tevi satikt, paldies par Tavu atvēlēto laiku, lai tuvāk iepazītos ar mums.

Uzņēmums PUSE PLUS dibināts 1997.gadā. Uzņēmuma misija ir Veicināt Kultūras faktoru – Tradīciju apsveikt nosūtot vai pasniedzot glītu Kartīti, jo tieši šis jaukais cilvēku paradums ļauj mums visiem kopā attīstīt  šo nelielo tirgus nišu, un pilnveidojot savu produkciju, uzturēt stabilu šo segmentu. PUSE PLUS ir viens no nedaudzajiem Latvijas kartīšu tirgus izveidotājiem, kura darbības uzdevums ir vērsts uz  klientu apkalpošanas kvalitāti, padarot sniegtos pakalpojumus ātrus un ērtus, pilnveidojot uzņēmuma iekšējos procesus un kvalitātes kontroli. Preču piegādēs optimizēt pasūtījuma veikšanas laiku, tā panākot vēl lielāku klientu gandarījumu un lojalitāti pret uzņēmumā piedāvāto produkciju un pakalpojumiem.

Uzņēmuma pastāvēšanas kontā ir 25 veiksmīgas attīstības un izaugsmes gadi un tā darbības galvenais virziens ir apsveikumu kartīšu, dāvanu maisiņu izgatavošana un tirdzniecība. Minētais biznesa sektors vairumtirdzniecības un eksporta operācijās veido aptuveni 90 % no uzņēmuma darbības.

PUSE PLUS papildus pamatdarbībai īsteno dizaina pakalpojumus drukātai produkcijai, piemēram, grāmatām, katalogiem, brošūrām, bukletiem un  dažādiem reklāmas materiāliem.

Balstoties uz statistikas datiem, PUSE PLUS ir viens no vadošajiem apsveikumu kartīšu ražotājiem kā Latvijā, tā arī Baltijas valstīs. Ik gadu mūsu profesionāļi un praktiķi – mākslinieki, fotogrāfi, stilisti/dizaineri – savas radošās izpausmes apliecina, radot vairāk kā 1000 dažādu dizainu.

Uzņēmuma stratēģiskie partneri ir meitas kompānija Lietuvā UAB “PUSE PLUS KAUNAS”, kur tiek izplatītas mūsu apsveikuma kartīšu kolekcijas lokālajā tirgū, un “PAPERITAIDE Oy” Somijā, kā arī sadarbība ar “KARTO EESTI” Igaunijā. Uzņēmums un tā meitas kompānija algo aptuveni 30 savas nozares profesionāļus. Kopējais ražošanas apjoms 2019. gadā pārsniedza 4.5 miljonus apsveikuma kartiņu. Savu produkciju uzņēmums piedāvā vairāk kā 1500 klientiem - tirdzniecības ķēdēm un mazumtirgotājiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Esam Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras un EAN  biedri.