Vārda diena: Maksis, Maksims, Raivis, Raivo

Piegāde un atgriešana

Lietošanas noteikumi un nosacījumi

Tiešsaistes veikala www.puseplus.lv    īpašnieks ir Puse Plus SIA struktūrvienība – web tiešsaistes veikals, Reģ. Nr. 40003351618, juridiskā adrese “Pamati”, Mārupe, Mārupes novads, LV- 2167.  e-pasts saziņai   vai pa telefonu +371 28602329.

Maksājumi un preču piegāde

Iepērkoties tiešsaistes veikalā, Jūs varat maksāt par pirkumiem izmantojot banku saites, ko nodrošina Everypay.com un Paypal maksāšanas iespējām. Visām precēm cenas ir norādītas eiro un tās iekļauj PVN. Preces var saņemt PusePlus birojā vai preces tiek piegādātas ar VAS Latvijas Pasts, Venipak Latvija SIA un Omniva SIA starpniecību. Lūdzu izvēlieties piemērotu piegādes veidu un atrašanās vietu no piedāvātās izvēlnes. Preces tiek izsūtītas tajā pašā vai nākamajā darba dienā pēc apmaksas saņemšana, un piegāde parasti neaizņem ilgāk par piecām darba dienām. Transporta maksu veido sūtījuma apjoms un piegādes veids. Izņēmuma gadījumos, preces var tikt piegādātas klientam septiņu kalendāra dienu laikā, vai informējot un vienojoties  par piegādi ar klientu atsevišķi.

Pirkuma veikšana

Tiešsaistes veikalā ir preču attēls un aprakstošs teksts katrai  precei. Lai veiktu pirkumu, izvēlieties vēlamo preci no produktu saraksta, tad nospiediet “Pirkt” pogu. Ir iespējams mainīt preču daudzumu produktu aprakstā, vēlmju sarakstā un pirkumu grozā. Līdzko prece ir izvēlēta, Jums ir jādodas uz grozu, kas atrodas labajā augšējā stūrī. Tur Jūs varat redzēt pārskatu ar visiem izvēlētajiem produktiem, mainīt pasūtījumu daudzumu. Tālāk, Jums ir jāpārvietojas, nospiežot pogu “Noformēt pirkumu”. Tur Jūs varat izvēlēties, vai veicat pirkumu kā viesis, vai ierakstīties. Ja Jums nav konta, Jūs varat uzreiz reģistrēties, klikšķinot uz “Reģistrēties vai pievienoties kontā” pogas. Lai mēs varētu saglabāt šo informāciju pasūtījuma /pirkuma izpildei Jums ir jāaizpilda visi lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti, un jāizvēlas piemērotākais piegādes veids. Līdzko esat izlasījis lietošanas un atgriešanas noteikumus un veicis atzīmi “piekrītu”, Jūs varat doties tālāk uz maksājuma veidu izvēlēm. Ja esošs uzņēmuma klients reģistrējas izveidotajā kontā, tad tiek piemērotas šī klienta atlaides vai cenas.

Pasūtījuma mainīšana vai atcelšana

Lai mainītu vai atceltu pasūtījumu, rakstiet mums uz vai zvaniet + 371 28602329 pēc iespējas ātrāk.

Pirkumu atgriešana

Saskaņā ar likumu, pircējam ir tiesības atteikties no līguma četrpadsmit dienu laikā pēc pasūtīto preču saņemšanas, un atgriezt preces nelietotā formā, nebojājot iepakojumu. Lai to darītu, lūdzu sazinieties ar mums, cik vien ātri iespējams, sazinieties ar mums  un mēs palīdzēsim. Tiešsaistes veikals atgriezīs visas ar produktu saistītās izmaksas, kas saņemtas no pircēja uz līguma pamata, pēc atteikšanās pieteikuma saņemšanas. Šo minēto maksu atgriešana tiks veikta nekavējoties, bet ne vēlāk kā četrpadsmit kalendārās dienu laikā pēc atteikuma pieteikumā minēto preču saņemšanas. Tiešsaistes veikals var atteikt jebkuru personalizētu preces atgriešanu, kura satur pircēja ierakstītu personalizētu tekstu, izveidotu ar kartīšu konfiguratoru.

Autortiesības

Visus materiālus tiešsaistes mājaslapā www.puseplus.lv  aizsargā autortiesību likums. To izmantošana jebkurā veidā ir atļauta vienīgi ar  SIA Puse Plus  rakstisku atļauju.