Vārda diena: Ingrīda, Ardis

Raksti

VAKANCE

VAKANCE

Raksti

Puse Plus SIA
Poligrāfijas un tirdzniecības uzņēmums ar 25 gadu pieredzi ”Puse Plus”, kas specializējas apsveikumu kartīšu dizainu izstrādē un ražošanā, konkursa kārtībā, meklē pastāvīgam darbam.

Svinam 25!

Svinam 25!

Raksti

Lai mūsu nākotnes koks rada arvien jaunus iesākumus, stabili turoties pie savām saknēm.

Klients par uzņēmuma  Kultūru (abstrakti).

Klients par uzņēmuma Kultūru (abstrakti).

Raksti

Arī Jūs paši esiet gan pircēji, gan klienti! Katrā vārdā šeit ietverta vienkārša patiesība.

Pats labākais stāsts (Mūsu stāsts)

Pats labākais stāsts (Mūsu stāsts)

Raksti

Katrs Nezināms Ceļš pats par sevi ir lielais jautājums, izaicinājumu, satraukumu un emociju pārpilns. Mums veicās, un pēc ilgiem meklējumiem, kārpoties cauri smiltājiem un nekurienei, mēs, gluži kā Mazais Princis, atradām Savu Ceļu, kas veda pie Cilvēkiem. Visgrūtākais izrādījās uziet īstos - Cilvēkus, ar kuriem kopā īsināt joprojām līdz galam Neizdibināto Ceļu, kas turpināja aizvien saukt uz priekšu, ar kuriem kopā apkopt savu Jaunās Pasaules dīgstošo oāzi un būvēt savas ideju pilis.
Un izcīnīt savas pirmās uzvaras.

Uzņēmuma attīstības kurs:

Uzņēmuma attīstības kurs:

Raksti

Pozitīva konstruktīva attieksme ikdienas saskarsmē, prast paskatīties uz notiekošo plašāk un dziļāk, domāt radoši, neierasti, inovatīvi apliecināt savu individualitāti. Mācīties domāt konceptuāli un kritiskajā domāšanā nepaļauties uz kāda viedokļa pašreizējo pamatotību. Mēs koncentrējamies uz rezultātu un esam pieraduši izpatikt klientiem, protams, līdz zināmai robežai. Ņemam vērā, ka daudzi nav raduši strādāt vidē, kur teicami padarīts darbs ir ikdienas norma! Un robežas attīstībai jau arī gandrīz nav! Tikai jauni horizonti.