Vārda diena: Artūrs, Artis
Rokdarbu apsveikuma kartītes

Rokdarbu apsveikuma kartītes

Raksti

Rokdarbu kartītes tapšanā un ceļā pie Jums, kopdarbā ir piedalījušies astoņu cilvēku komanda; mākslinieks, maketētājs, materiālu sagādnieks, roku darbu kartīšu apstrādes speciālists, kvalitātes kontrolētājs, kartīšu iepakotājs, pasūtījumu salicējs, tirdzniecības pārstāvis un veikala darbinieks.

Apzīmējums  “Roku darbs” apstrādes rūpniecībā ir apzīmējums, kas tiek lietots ļoti bieži, reizēm pat pazaudējot savu īsto nozīmi. Mūsu uzņēmumā “Puse Plus” mēs apzināti radām roku darbu apsveikuma kartītes, kā servisa produktu klientiem. Tas nozīmē, ka būtisku peļņu šī kartīšu kolekcija neveido, vienkārši mēs gribam dalīties ar to ko protam un  kas mums liekas gaumīgs un kvalitatīvs.

Biežāk lietotie kartītes izmēri ir 20 x 10 cm vai 15.7 x 9 cm, tās iekšpuse ir atstāta tukša, lai jūs varētu nosūtīt personīgo ziņojumu. Vienkārši atveriet un ar roku pierakstiet savas domas, kāda citātu vai sirsnīgus novēlējumus.

Kartītes iespējamie materiāli: Augstas kvalitātes papīrs, izmantotas dažādas mazas detaļas reālistiskam efektam, kas ietver krāsainus akcentus dažādos izmēros un dizainā, ko lieliski papildina fragmentāra apdruka, pērļu kartons, dizaina kartons, pārstrādāts eko kartons, papīra rotājumi, mākslīgie ziedi, dabas materiāli un  mākslīgie dārgakmeņi lieliski papildina to apdari. Novērtējiet taktilu sajūtu trauslumu, pieskaroties rūpīgi noformētam apsveikumam. Šī kartīte ir mazs mākslas darbs, kas iepriecinās ikvienu saņēmēju. Neatkarīgi no tā, vai jūs svinat dzimšanas dienu, jubileju vai vienkārši nosūtāt pārdomātu sveicienu, katra šī unikālā kartīte noteikti atstās paliekošu iespaidu. Kartīte ir piemērota dzimšanas dienas dāvanai, bet to var uzdāvināt arī mīļotajam cilvēkam, mammai, vecmāmiņai, kāzu gadadienā. Katra kartīte ir roku darbs, kas padarīts ar precizitāti un mīlestību pret savu darbu.

Ideāli piemērots: Dzimšanas dienas, jubilejas, vai kāds īpašs notikums, kurā vēlaties sūtīt izmeklētu elegances pieskārienu.

Komplektā ietilpst: viena dizainam atbilstoša aploksne, kā gaumīgs nobeigums vēstījumam..  Kartīte var tikt  ievietota atbilstoši noformētā dāvanu kastītē.

Izsakiet savas jūtas, izmantojot  apsveikumu kartītes, kas ir vairāk nekā tikai vēstījums - tā ir pozitīva, uz tradīcijām balstīta pieredze. Izvēlies un pasūti savu jau šodien un iepriecini saņēmēju!